TECHNOBASE 8000 Komplet set pre 14 použití
  Kliknite sem
  close

  Chybný obrázok alebo popis

   

  TECHNOBASE 8000 Komplet set pre 14 použití

  TECHNOBASE 8000, Komplet set

  16251
  3.300 kg
  Na sklade 13 ks
  92,00 €
  S DPH
  Množstvo

  Ak máme u tohto tovaru chybný obrázok alebo popis, prosím kliknite sem.

  TECHNOBASE- Univerzálna umelá hmota pre veterinárnu medicínu

  • Komplet set pre 14 použití
  • Rýchle spracovanie : 

  ihneď po namiešaní je hmota modelovateľná. Hmotu je ihneď možné modelovať ručne. To veľmi uľahčuje prácu. Technobase 8000 sa vytvrdzuje pri 20°C za menej ako 4 minúty!

  • Drží veľmi pevne: 

  Technobase má vynikajúce lepivé vlastnosti ! Môžete si byť istí, že chorý paznecht bude až do doby, než sa ošúcha drevený klátik , optimálne odľahčený.

  • Modelovať bez lepenia: 

  vo fáze modelovacej hmoty je ju možné perfektne vymodelovať bez toho, aby sa Vám prilepila na ruky. Až do polymerizácie je hmota ohybná a spracovateľná.

  • Minimálne exotermné zaťaženie:

  v dôsledku chemickej reakcie pri zmiešaní tekutej zložky s práškom dochádza k veľkej tvorbe tepla. Tieto vysoké teploty poškodzujú tkanivá a spôsobujú zvieraťu bolesť. Prípravok Technobase bol v tomto ohľade vylepšený ! Pokojne môžete prevádzať extrakutánne dlahovanie bez poškodenia tkaniva. Moderný systém ošetrovania paznechtov: Technobase je moderný systém ošetrovania paznechtov pre znehybnenie poranených, alebo chorých paznechtov ! Okrem toho môžu byť realizované ďalšie možnosti použitia v oblasti veterinárnej medicíny.

  • Príprava:

  povrch musí byť zdrsnený ( napr. rašpľou), má byť bezprašný, bez mastnoty, úplne suchý( odporúča sa použitie alkoholu na očisteie povrchu), pre dosiahnutie najlepšieho výsledku má byť miešacia doba a materiál v nej schladený ( v lete) alebo zohriaty ( v zime) na 20-23 stupňov celzia

  • Miešací pomer:

  prášok 70g : tekutina 25ml (3:1), na dávkovanie sa majú používať nádobky priložené v krabici, treba dostatočne premiešať, ak sa mix materiálov pripraví v inom pomere než odporúčaný, treba si dávať pozor na to, aby sa nepridávalo príliš veľa prášku, lebo zmiešaný materiál bude príliš suchý

  • Aplikácia:

  natrieť v tenkej vrstve na kopyto a tiež na drevený klátik, potrvá 4-6 minút, kým stuhne

  16251
  13 položky
  1

  Súvisiace produkty (Sú tu 18 ďalších produktov v rovnakej kategórii)