O nás

VETIS je veľkoobchodná firma, ktorá sa zaoberá predajom veterinárnych nástrojov a prístrojov, chovateľských a jazdeckých potrieb. Vznikla v roku 1993 ako rodinná firma, ktorá sa v súčasnosti zaradila medzi významných dodávateľov potrieb a pomôcok pre veterinárnych lekárov, farmárov a chovateľov. VETIS má v súčasnosti viac pobočiek;a to vo Zvolene, Poprade, Košiciach. Centrálny sklad a sídlo je v Kráľovičových Kračanoch neďaleko Dunajskej Stredy. Firma má k dispozícii vyše 1 300 m2 skladovacieho priestoru a dve administratívne budovy.

Firmu reprezentuje tím skúsených a odborne zdatných pracovníkov, vrátane obchodných zástupcov, prostredníctvom ktorých servisne pokrýva všetky regióny Slovenska. Pravidelne zásobuje svojich stálych odberateľov a buduje sieť, ktorá má umožniť dostupnosť k moderným výrobkom každému farmárovi alebo chovateľovi na Slovensku. Filozofiou firmy je poskytovať svojim zákazníkom vysoko kvalitný servis a ponúkať čo najširší sortiment výrobkov svetových ale aj domácich výrobcov.

Z bohatého Katalógu najmä chovateľských potrieb si určíte vyberie každý. Ponuka je pripravovaná pre chovateľov veľkých hospodárskych zvierat,  ale aj pre milovníkov malých, najmä spoločenských zvierat. Výrobky sú pravidelne dopĺňané od viac ako 20 svetových spoločností.

VETIS pravidelne na svojich internetových stránkach zverejňuje akcie na výrobky, ako aj špeciálne zľavy  na výrobky vybrané v úzkej spolupráci s dodávateľmi.

Rovnako informuje o novinkách zaradených do ponuky a ich doporučeniach pre použitie v praxi.