Absorbine UltraShield EX Insecticid a repelent 9
  Kliknite sem
  close

  Chybný obrázok alebo popis

   

  Absorbine UltraShield EX Insecticid a repelent 946 ml

  Absorbine Ultrashield EX - Biocid a repelent s dlhotrvajúcim účinkom 

  946 ml  s rozprašovačom

  E429410
  Potreby pre stajňu
  0.950 kg
  Na sklade 7 ks
  49,99 €
  S DPH
  Množstvo

  Ak máme u tohto tovaru chybný obrázok alebo popis, prosím kliknite sem.

  Špičkový americký repelent na slovenskom trhu! Skutočne účinný repelent s dlhotrvajúcim účinkom. Hubí a odpudzuje množstvo druhov hmyzu a kliesťov, ktoré môžu prenášať lymskú boreliózu. Obsahuje účinné insekticídne a repelentné látky, ktorých pôvod je odvodený z látok obsiahnutých v kvetoch rimbaby obyčajnej.  Repelentný účinok vydrží aktívny až 17 dní! To je najdlhšie zo všetkých repelentov predávaných na slovenskom trhu.

  Jedná sa o sprej s obsahom pyretroidov (permethrín, pyrethríny + technický piperonyl butoxid), ktorých účinok je podľa výrobcu predĺžený až na 17 dní 24/7.

  Obsahuje celú radu ochranných krémov a kondicionérov vrátane aloe vera a lanolínu.

  Je odolný voči poveternostným vplyvov.

  V USA sa jedná o jeden z najobľúbenejších repelentov na kone, poníky a psi s predĺženým účinkom, ktorý je silnou konkurenciou iného obľúbeného repelentu až so 14 dennou účinnosťou.

  UltraShield® EX Insecticide & Repellent je odolný voči potu, je vodeodolný, nemastný a jeho predĺžený účinok, bežne požívaných tzv. slnečných krémov pod rôznymi obchodnými názvami, je posilnený použitím rovno dvoch takých. Obsahuje tiež výťažky z aloe vera a lanolínu. Odpudzuje a zabíja široké spektrum hmyzu, od otravných múch a mušiek, cez moskyty, komáre, pakomáre (Culicoides), kliešte, blchy, kuklorodky jelenie, muchničky, bodavé malé mušky, vši...

  POUŽÍVAJTE REPELENT BEZPEČNE. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ÚDAJE NA OBALE A PRIPOJENÉ INFORMÁCIE O PRÍPRAVKU.

  Tento produkt podlieha pri dovoze schvaľovaciemu procesu podriadenému Ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky. Firma Ghoda s.r.o. je jediným schváleným oprávneným dovozcom týchto produktov Absorbine do Slovenskej republiky. Údaje o dovozcovi a číslo schválenia sú povinne uvádzané na etikete každého produktu. Výrobky, ktoré neobsahujú tieto údaje na etikete, sú dovezené do SR nelegálne a nespĺňajú vysoké štandardy kvality spoločnosti Absorbine. Často sa jedná o falzifikáty, po záručnej lehote či riedený tovar. Ich použitím môžete ohroziť zdravie Vášho koňa.

  E429410
  7 položky
  1

  Súvisiace produkty (Sú tu 18 ďalších produktov v rovnakej kategórii)