Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

  Back on Track dámsky rolák

  Back on Track dámsky rolák

  E16030002
  Košele
  0.200 kg
  Na objednávku
  59,00 €
  S DPH
  Množstvo

  • klasický rolák s Welltex technológiou
  • veľmi príjemný
  • farba: čierna
  • veľkosť:M

   

   

  Technologia Welltex
  Terapeutické výrobky s patentovanou technologiou Welltex pre aktivný život bez bolesti.

  Welltex technológia

  Back on Track predstavuje Welltex : Keramické vlákna sú vtkané do všetkých výrobkov patentovaným spôsobom tak , že sú viditeľné iba v mikroskopickom rozlíšení . Tieto vlákna sú schopné odrážať telesné teplo späť do tela v podobe infračerveného žiarenia, ktoré preniká hlboko do svalov , tkanív a kĺbov a ktoré môže zvýšiť prísun krvi do oblastí pod Back on Track výrobkom. Výsledkom výrazného prekrvenia môže byť zrýchlená regenerácia po námahe, zníženie bolestivosti, predchádzanie úrazov, obmedzenie alebo aj zmiznutie ťažkostí :

  - Zvyšuje prekrvenie, čím zvýši schopnosť tela sa samo zregenerovať a vyliečiť

  - Znižuje dobu nutného zahriatia u tréningu

  - Urýchli zotavenie z choroby, úrazu, chronických ťažkostí chrbta, nôh, bedier, krku atd.

  - Pomôže predchádzať problémom vrátane problémom so svalmi , kĺbmi atď z intenzívneho tréningu

  Back on Track spája moderné poznatky s overenou čínskou medicínou. Lekárske výskumy a klinické štúdie moderného sveta nám ukázali, že infračervené vlny majú schopnosť znižovať bolestivosť a zvyšovať prekrvenie. Východna medicína traduje blahodarné pôsobenie tepla na zlepšenie celkového zdravia a schopnosť tela samo seba zahojiť. Výsledkom je WellTex technológia, ktorá používa prirodzenú metódu ( každé telo produkuje infračervené žiarenie ) ako alternatívu pri bolestivých stavov pre získanie a udržanie aktívneho života bez bolesti pre ľudí, kone a psov .

   

  E16030002
  1

  Súvisiace produkty (Sú tu 13 ďalších produktov v rovnakej kategórii)