Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

TECHNOBASE 8000 set pre 4 použitia

TECHNOBASE

16259
1.146 kg
Posledné kusy v sklade 2 ks
33,95 €
S DPH
Množstvo

• Rýchle spracovanie :

ihneď po namiešaní je hmota modelovateľná. Hmotu je ihneď možné modelovať ručne. To veľmi uľahčuje prácu. Technobase 8000 sa vytvrdzuje pri 20°C za menej ako 4 minúty!

• Drží veľmi pevne:

Technobase má vynikajúce lepivé vlastnosti ! Môžete si byť istí, že chorý paznecht bude až do doby, než sa ošúcha drevený klátik , optimálne odľahčený.

• Modelovať bez lepenia:

vo fáze modelovacej hmoty je ju možné perfektne vymodelovať bez toho, aby sa Vám prilepila na ruky. Až do polymerizácie je hmota ohybná a spracovateľná.

• Minimálne exotermné zaťaženie:

V dôsledku chemickej reakcie pri zmiešaní tekutej zložky s práškom dochádza k veľkej tvorbe tepla. Tieto vysoké teploty poškodzujú tkanivá a spôsobujú zvieraťu bolesť. Prípravok Technobase bol v tomto ohľade vylepšený ! Pokojne môžete prevádzať extrakutánne dlahovanie bez poškodenia tkaniva. Moderný systém ošetrovania paznechtov: Technobase je moderný systém ošetrovania paznechtov pre znehybnenie poranených, alebo chorých paznechtov ! Okrem toho môžu byť realizované ďalšie možnosti použitia v oblasti veterinárnej medicíny

 

16259
2 položky
1

Súvisiace produkty (Sú tu 16 ďalších produktov v rovnakej kategórii)

Vytvorenie účtu

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa alebo obnovte heslo