Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

TECHNOBASE 8000 set pre 14 použití

TECHNOBASE

16251
3.300 kg
skladom 10 ks
84,95 €
S DPH
Množstvo

• Rýchle spracovanie :

ihneď po namiešaní je hmota modelovateľná. Hmotu je ihneď možné modelovať ručne. To veľmi uľahčuje prácu. Technobase 8000 sa vytvrdzuje pri 20°C za menej ako 4 minúty!

• Drží veľmi pevne:

Technobase má vynikajúce lepivé vlastnosti ! Môžete si byť istí, že chorý paznecht bude až do doby, než sa ošúcha drevený klátik , optimálne odľahčený.

• Modelovať bez lepenia:

vo fáze modelovacej hmoty je ju možné perfektne vymodelovať bez toho, aby sa Vám prilepila na ruky. Až do polymerizácie je hmota ohybná a spracovateľná.

• Minimálne exotermné zaťaženie:

V dôsledku chemickej reakcie pri zmiešaní tekutej zložky s práškom dochádza k veľkej tvorbe tepla. Tieto vysoké teploty poškodzujú tkanivá a spôsobujú zvieraťu bolesť. Prípravok Technobase bol v tomto ohľade vylepšený ! Pokojne môžete prevádzať extrakutánne dlahovanie bez poškodenia tkaniva. Moderný systém ošetrovania paznechtov: Technobase je moderný systém ošetrovania paznechtov pre znehybnenie poranených, alebo chorých paznechtov ! Okrem toho môžu byť realizované ďalšie možnosti použitia v oblasti veterinárnej medicíny

16251
10 položky
1

Súvisiace produkty (Sú tu 16 ďalších produktov v rovnakej kategórii)

Vytvorenie účtu

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa alebo obnovte heslo