Repelent RP1 sensitive 500 ml
  Kliknite sem
  close

  Chybný obrázok alebo popis

   

  Repelent RP1 sensitive 500 ml

  Repelent RP1 sensitive 500 ml

  E1001762
  Repelenty
  0.500 kg
  Na sklade 8 ks
  28,95 €
  S DPH
  Množstvo

  Ak máme u tohto tovaru chybný obrázok alebo popis, prosím kliknite sem.

  Stiefel Repelent RP1 sensitive - Sprej pre citlivé kone bez alkoholu! Repelent pre kone a jazdcov, ktorý nesmrdí a účinkuje. Dlhotrvajúca aktívna ochrana proti obťažujúcemu hmyzu predstavuje pre kone i pre jazdcov úľavu po niekoľko hodín - a to celé bez zápachu!

  Dlhotrvajúca ochrana pred dobytkom muchničkami, komármi a kliešťami.

  Prípravok nie je doping podľa FEI.

  Optimálna aplikácia pri minimálnej spotrebe. Pre správnu funkciu repelentu je veľmi dôležité naniesť ho rovnomerne tak, aby pokryl celú plochu, ktorú má chrániť. Kombináciou spreje a gélu (s kat.č.  EST007901) dosiahneme maximálnej efektivity pri minimálnej spotrebe.

  Na teplejšie počasie sa tešia nielen ľudia od koní, ale aj všadeprítomní hmyzie tí, čo trápia ako ovady, mušky a kliešte. Hmyz silne reaguje na pachy. Čím je vonku teplejšie, potíme sa my aj naši kone viac a hmyz nás nenechá na pokoji. Tu môžu pomôcť repelenty. Tie ale väčšinou fungujú na báze vytvárania nepríjemného zápachu.

  S radom produktov RP1 sme našli riešenie tohto problému. Účinná zložka týchto repelentov - Icaridin, je pachovo takmer neutrálny a nezaťažuje teda ľudí ani kone nepríjemným zápachom. Je často používanou účinnou látkou aj v repelentoch pre ľudí. Hmyz vníma pach inak. Molekuly látok rozpustených vo vzduchu sa viažu na receptory a spúšťajú v prípade Icaridin odpudzujúce nervovú reakciu. Ako repelentná látka odpudzuje Icaridin hmyz, bez toho aby ho zabíjal. Pri nanesení RP1 na srsť sa vybuduje vďaka prchavosti účinnej látky tenká ochranná vrstva, ktorá chráni po niekoľko hodín. K tomu je účinná látka Icaridin veľmi jemná ku koži, takže sa používa aj pre humánne lieky.


  Repelent RP1 sa predáva ako sprej v 500 ml fľaši s rozprašovačom alebo v menšej 75 ml fľaši (s kat.č. EST007803) pre lepšiu manipuláciu, pre väčšiu spotrebu je vhodné zakúpiť ekonomické balenie v kanistre 2,5 l ( s kat.č. EST007802). Ďalej je k dispozícií Roll on (s kat.č. EST007903), ideálne balenie do vrecka na cesty s vaším štvornohým priateľom a gél (s kat.č. EST007901) pre presnejšie aplikáciu.

  Najúčinnejšia aplikácií je kombinácia spreje a gélu. RP1 sprej sa postará o väčšie plochy ako krk, chrbát či trup, kam ho môžeme aplikovať plošne Strick. RP1 gél nanášame na miesta nevhodná pre plošné sprejovanie ako na hlavu, okolo očí a nozdier alebo na brucho. Sprejovaním oblasti brucha skončí mnohokrát viac repelentu na zemi, než na konskom bruchu. Nanesením gélu s hubkou sa dostane účinná látka presne tam, kde má pôsobiť.

  Objem: 500 ml

  POUŽÍVAJTE REPELENT BEZPEČNE. PRED POUŽITÍM SI VŽDY PREČÍTAJTE ÚDAJE NA OBALE A PRIPOJENÉ INFORMÁCIE O PRÍPRAVKU.

  Číslo schválenia: MZDR 1819/2018 / SVZ

  VAROVANIE. Horľavá kvapalina a pary. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Zákaz fajčenia. Preveďte opatrenia proti výbojom statickej elektriny. Chráňte pred slnečným žiarením. Skladujte na dobre vetranom mieste. Odstráňte obsah / nádobu odovzdaním v zberni nebezpečného odpadu. Nevylievajte do kanalizácie.

  UPOZORNENIE: Uchovávajte nádobu tesne uzavretú. Neaplikujte pod sedlo pred jazdením, pod ťažkou deku alebo pod oblečenie. Neaplikujte na otvorené poranenia alebo poškodenú kožu. Používajte iba v dobre vetraných priestoroch. Nevdychujte aerosóly. Len na vonkajšie použitie.

  E1001762
  8 položky
  1

  Súvisiace produkty (Sú tu 18 ďalších produktov v rovnakej kategórii)