Sledovací obojok IOPP tracker GPS pre mačky a psy
  Kliknite sem
  close

  Chybný obrázok alebo popis

   

  Sledovací obojok IOPP tracker GPS pre mačky a psy

  Sledovací obojok IOPP tracker GPS pre mačky a psy

  MK81871
  0.225 kg
  Momentálne nedostupné
  165,00 €
  S DPH
  Množstvo

  Ak máme u tohto tovaru chybný obrázok alebo popis, prosím kliknite sem.

  IOPP Tracker je GPS trackingový obojok, ktorý môžete použiť aj na zaznamenávanie aktivít zvieraťa. To znamená, že môžete voľne sledovať svoje zviera v reálnom čase a vo viac ako 28 európskych krajinách. Aplikáciu IOPP môžete používať na svojom smartfóne a zistiť, kde je vaše zviera kedykoľvek. Pozícia zvieraťa sa aktualizuje každých 30 sekúnd. Funkciu Geofence môžete použiť na vymedzenie oblasti, kde by vaše zviera mohlo zostať s použitím virtuálneho plotu. Ak zviera potom opustí túto oblasť, okamžite dostanete na svoj smartphone správu. Monitorovanie tejto činnosti vám poskytuje informácie o každodenných trasách vášho zvieraťa. Určuje tiež dobu, počas ktorej sa vaše zviera pohybovalo alebo zostalo pokojné. Tieto informácie sa potom môžu prostredníctvom aplikácie preniesť aj do sociálnych sietí. Veterinárny kalendár uchováva všetky potrebné informácie a môže uľahčiť veterinárnu diagnostiku. Začnite tým, že jednoducho pripojíte GPS tracker k obojku vášho zvieraťa a rezervujete požadované predplatné na platforme IOPP.

  • pracuje v 28 európskych krajinách bez dodatočných nákladov (AT, BE, BG, CY, CZ, DE, DK, EE, GR, ES, FI, FR, HR, HU, IR, IT, LT, LU, LV, MT, , SI, SK, UK)

  • 1 mesiac zdarma na adrese http://iopp.eu

  • viacjazyčná aplikácia je k dispozícii prostredníctvom obchodu Play Store (kompatibilný so systémom Android verzie 2.3 plus) a Apple Store (kompatibilný so systémom iOS 6.0 plus)

  • batéria vydrží až 8 dní

  • nabíjateľný pomocou kábla USB

  • vodotesné puzdro

  • rozmery: 4,2 x 3,6 x 1,6 cm, 35 g

  MK81871
  1

  Súvisiace produkty (Sú tu 18 ďalších produktov v rovnakej kategórii)