Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

Dodson & Horrell Equine Sensitive 20 kg

Hypoalergénne krmivo.

DODSONSENSITIVE
Krmivá
20.000 kg
Na sklade nie je dostatok produktov
32,74 €
S DPH
Množstvo

   optimalizácia prepravných nákladov

  • Vzhľadom k vzrastajúcim obavám majiteľov koní z potravinových alergií, vyvinula spoločnosť Dodson & Horrell krmivo Equine Sensitive: jedinečnú zdraviu prospešnú zmes zložiek na podporu tráviaceho systému a zdravia citlivých koní.
  • Energia s pomalým výdajom z vlákniny a oleja, podporné kalórie poskytujúce alternatívu škrobu. Z 83% bez obilovín.
  • Zložky na podporu pohybového aparátu, kalórie z oleja s vysokým obsahom kyseliny omega 3. Nízky obsah kalórií podporuje vyrovnanosť zvieraťa.
  • Neobsahuje jačmeň a melasu a preto je vhodný pre kone trpiace alergiami na určité zložky.
  • Obsahuje komplexne užitočné zložky, bez umelých farbív, konzervantov a vôní. Unikátne zložky pre zdravú pokožku a srsť, ako sú omega mastné kyseliny, biotín, antioxidanty a ľanové semienko. Zložky pre podporu nervového systému, ako je horčík a vitamín skupiny B.
  • Obsahuje ryžu.
  • Equine Sensitive je možné podávať suché alebo namočené, v prípade potreby sa rýchlo nasiakne. Kombinácia tradičných doplnkových zložiek a najnovších spracovateľských postupov vytvára chuťovo vynikajúce granule, ktoré zvieratám chutia, podporujú žuvanie a prirodzené správanie pri jedle. Táto moderná technológia spracovania poskytuje optimálnu výživu, takže majiteľ koňa môže sledovať zlepšenie celkového stavu zvieraťa, pokiaľ mu podáva odporúčané množstvo. 
  • Krmivo pre kone od spoločnosti Dodson & Horrell obsahuje balíček QLC, jedinečnú zmes prírodných anti-oxidantov získavaných z rastlín, ktoré sú namiešané tak, aby fungovali v súlade s antioxidantnými minerálmi a vitamínmi, ktoré všetky krmivá Dodson & Horrell obsahujú. Antioxidanty sú životne dôležité pre ochranu buniek pred poškodením volnými radikálmi. 
  • Krmivo Equine Sensitive obsahuje vlákninu Fibre+ a je vyrobené podľa nemenného receptu v závode registrovanom podľa noriem ISO/ UFAS. Tento balíček vlákniny obsahuje rôzne druhy vlákniny z prirodzených zdrojov, ako sú celozrnné obilniny, chutné ovocie a vysoko stráviteľná cukrová repa. Prednosťou zmesi Fibre+ je to, že kombinuje rôzne zdroje vlákniny, takže napodobňuje prirodzenú potravu koňa. Baktérie v zažívacom trakte fungujú najlepšie, keď obsahuje mnoho rôznych zdrojov vlákniny. Optimálny zdravý tráviaci trakt znamená nielen dobré trávenie dodávaného extrudovaného krmiva, peliet, ale aj sena alebo senáže, ktorá sa podáva zároveň.
  • balenie: 20kg

DODSONSENSITIVE
1

Súvisiace produkty (Sú tu 16 ďalších produktov v rovnakej kategórii)

Vytvorenie účtu

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa alebo obnovte heslo