Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

  HESTA MIX Müsli 20KG

  Vhodné pre kŕmenie barokových plemien koní a iných menej obvyklých plemien koní.

  STHIPPOLYT4
  Krmivá
  20.005 kg
  Na sklade 4 ks
  28,95 €
  S DPH
  Množstvo

     optimalizácia prepravných nákladov

  • Hesta Mix obsahuje okrem iného obzvlášť vysoký podiel zinku, medi a selénu. Hesta Mix Müsli je šetrné k tráviacemu traktu a zároveň plnohodnotné müsli, ktorými sa rovnako ako Hesta Mix Classic kŕmia predovšetkým kone s potrebou energetického krmiva cez 1 kg denne. Hesta Mix sa výrazne osvedčil u robustne stavaných špeciálnych a barokových koní, aj u koní teplokrvných, trpiacich uvedenými problémami spôsobenými deficitom mikrominerálov. Müsli je dobre kombinovateľné s ostatnými krmivami, odporúčame taktiež zaradiť do kŕmnej dávky neplodných a žrebných kobýl až do 8. mesiaca gravidity.

  Zloženie:

  ačmenné vločky, kukuričné vločky, lucernová sečka, jablková matolina, jablkový sirup, melasa z cukrovej repy, pšeničné otruby, otruby z lúpania ovsa, zmes olejov zo semienok (ľanové semeno, slnečnica, fenykel, rasca čierna) 2,8% , zmes olejov lisovaných za studena (ľanové semeno, slnečnica, olej z kukuričných klíčkov) 2,6%, byliny (koriander, šalvia, mäta pieporná, fenykel, majoránka) 2,5%, extrakt z hroznových jadierok, pivovarské kvasnice, ryžové klíčky, múčka z morských rias, sladová kvasnicová mladina, jačmenné klíčky, cesnak, bielkoviny z hrášku, horčíkový acetát, horčíkový sulfát, ovocný ocot.

  • V papierovom 20 kg balení.
  STHIPPOLYT4
  4 položky
  1

  Súvisiace produkty (Sú tu 18 ďalších produktov v rovnakej kategórii)