Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel
Equilac Zuchtstutenfutter "Chovné kobyly"

Equilac Zuchtstutenfutter "Chovné kobyly" 25KG

EquiLac  Zuchtstutenfutter  "Vitálna kobyla - zdravé žriebä"

STHIPPOLYT8
Krmivá
25.005 kg
Posledné kusy v sklade 2 ks
29,50 €
S DPH
Množstvo

   optimalizácia prepravných nákladov

  • Osvedčený kŕmny prostriedok pre prikrmovanie chovných kobýl k obvyklému energetickému krmivu od 8.mesiaca gravidity. Od poslednej ruje až po začiatok gravidity by mala byť kobyla kŕmená podľa udržiavacej potreby, resp. podľa pracovného zaťaženia. Dávka pre chovnú kobylu o váhe 600 kg môže byť až po 8. mesiac gravidity rozvrhnutá takto: 1 kg St.Hippolyt Struktur Energetikum, 1-2 kg ovsa alebo niektorého St.Hippolyt doplnkového krmiva, 6-9 kg sena najlepšej kvality a slama pre voľný príjem podľa chuti.

Zloženie:

jačmenné vločky, kukuričné klíčky, ovsená múka, lucernová sečka, kukuričná múka, pšeničné otruby, otruby z lúpania ovsa, rezky z cukrovej repy, jablková matolina, jablkové sladidlo, slnečnicové semienka, ľanové semeno, byliny, výlisky z biologickej praženej sóje, vápno z morských rias, múčka z morských rias, morská soľ, himalájska soľ, pivovarské kvasnice, karotky, semeno čiernej rasce.

  • V papierovom 25 kg balení.

Doporučené dávkovanie:

ako doplnkové krmivo k obvyklému základnému objemovému a energetickému krmivu od 8. mesiaca žrebnosti doterajšie množstvo energetického krmiva postupne nahradiť produktom Equilac. Od 9. – 11. mesiaca žrebnosti kŕmiť cca 400 – 500 g na každých 100 kg telesnej hmotnosti a deň. Toto celkové množstvo je vhodné rozdeliť na viaceré denné dávky.

STHIPPOLYT8
2 položky
1

Súvisiace produkty (Sú tu 16 ďalších produktov v rovnakej kategórii)

Vytvorenie účtu

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa alebo obnovte heslo