Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

HEFEKULTUR St Hippolyt 1KG

HEFEKULTUR - doplnok výživy pre podporu mikrobiálneho trávenia v hrubom čreve.

STHIPPOLYT14
Doplnky výživy
1.005 kg
Posledné kusy v sklade 1 ks
33,95 €
S DPH
Množstvo

  • Doplnok výživy pre podporu mikrobiálneho trávenia v hrubom čreve. Trvalým prikrmovaním kvasinkovou kultúrou so živými kvasinkami a stopovými prvkami sa úroveň výživy – aj pri koňoch, ktoré sa ťažko kŕmia a u starších koní - podstatne zdvihne. Z tohto doplnku výživy profituje aj výmena srsti a rast rohoviny kopýt. Športové kone majú viac chuti do práce, chovné kobyly sú lepšie chránené pred stratou živín. Žriebätá sa lepšie vyvíjajú. K narušenej črevnej mikroflóre dochádza často následkom jednostranného zostavenia krmiva, napr. príliš veľké dávky obilia, plesne a škodlivé baktérie v siláži, sene, alebo slame. Možnými poruchami sú: nadúvanie, hnačka, chudnutie, pokles výkonu a únava, sklon ku kolikám, schvátenie kopyta, alebo stavy nedostatku vitamínov B pre vyhynutie mikroorganizmov, produkujúcich vitamín B.

Zloženie:

yea-Sacc 1026 45%, pivovarské kvasnice 30%, ľanové semeno 9%, za studena lisovaný ľanový olej 7%, extrakt z hroznových jadierok 5%, magnézium-fumarát 1%, koreninové byliny 1.2%, výhonky jačmeňa 0.5%.

  • V 1 kg dóze.
STHIPPOLYT14
1 Položka
1

Súvisiace produkty (Sú tu 16 ďalších produktov v rovnakej kategórii)

Vytvorenie účtu

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa alebo obnovte heslo