Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

cancel

Oblúkové haly a prístrešky

Kategória: Články Dátum: Hit: 320

Spoločnosť VETIS má vo svojej ponuke rôzne oblúkové a klasické haly, ako aj plachtové prístrešky, ktoré sa v praxi už veľmi dobre osvedčili. 

Oblúkové i klasické haly a prístrešky v rozličných veľkostiach sú v ponuke za veľmi zaujímavé ceny.

Ustajňovacie prístrešky pre hovädzí dobytok, kone alebo ovce, ako aj haly na uskladnenie krmív, slamy, na zakrytie silážnych žľabov či poľnohospodárskej techniky sa dajú montovať podľa požiadaviek zákazníka.

Táto technológia má jedného spoločného menovateľa – nepotrebuje stavebné povolenie, dá sa jednoducho postaviť i zložiť za veľmi krátky čas a je vhodná na celoročné využitie. Zvieratá, úroda i mechanizácia je v nich dostatočne chránená pred vetrom, slnkom a nepriaznivým počasím.

Stabilná konštrukcia prístreškov pozostáva z obvodového oceľového rámu a strešných oblúkov prekrytých plachtou. Jednoduchý mobilný systém ponúka poľnohospodárom niekoľko možností využitia.
Prístrešky sa skladajú z ohradných dielov. Stabilná strešná konštrukcia pozostáva z oceľových dielov a silnej PVC plachty, ktorá je vhodná do teplotných podmienok od – 30 až do 70 °C. Zadné a bočné steny môžu byť doplnené protiprievanovým sieťami.
Pre zaistenie prístrešku k terénu sa používajú oceľové kotvy. Oceľové konštrukcie a ohradné diely sú zinkované.
Prednosťou konštrukcie oblúkových hál je základná oceľová konštrukcia profilu U. Táto konštrukcia je veľmi prispôsobiteľná na rôzne typy terénu, a to aj v prípade nerovností.

Nedeľa Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Január Február Marec Apríl Máj Jún Júl August September Október November December